Tajemnicze włókna w kurczaku

Udostępnij ten post

Według Natural News, 33-letnia kobieta, która najwyraźniej wyrosła na Big Macu i kurczaku McNuggets, wpadła w furię, kiedy jej chłopak nie chciał iść razem z nią do McDonalda ona zdecydowała się go przejechać, nie raz, nie dwa, ale trzy razy!!!
Według lokalnej policji Tennessee, kobieta była wkurzona, bo jej chłopak, Santiago Hernandez, nie chciał iść do McDonalda. Przeżył.
Więcej informacji na stronie:
http://www.naturalnews.com/042818_McDonalds_insane_woman_vehicular_assault.html # ixzz2jyBa4O5L
NaturalNews pisze też o tajemniczych włóknach znajdujących się w Chicken McNuggets, a historia została opisana http://www.DrudgeReport.com , http://www.InfoWars.com i tysiąc innych stron internetowych w sieci.
Mikroskopijne zdjęcia dziwnych włókien w Chicken McNuggets, nie są bezpieczne do spożycia, - mówi - Mike Adams, który prowadził projekt badawczy tych włókien. Powstaje wiele pytań o pochodzenie tajemniczych składników stosowanych w Chicken McNuggets, oraz mnóstwo pytań na temat procedur kontroli i jakości stosowanych składników w produkcji tego popularnego fast foodu.
Nastąpiła publiczna fala spekulacji na temat tego, czy te dziwne i niewyjaśnione przypadki występowania włókien są związane z tajemniczym stanem zwanym jako "Morgellon ", których to obecność stwierdzono u ludzi."Choroba (syndrom) Morgellonów (ang. Morgellons disease, Morgellons syndrome), w polskich mediach określana mianem "morgellonka" – rzekome schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą. Liczne przypadki takiego stanu odnotowano u pacjentów w stanach Teksas, Floryda i Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Zdania naukowców na ten temat początkowo były podzielone. Część lekarzy uważa "chorobę Morgellonów" za objaw halucynozy pasożytniczej. Jednak Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (CDC) – amerykańska agencja rządowa zajmująca się zapobieganiem, monitoringiem i zwalczaniem chorób – wobec dużej liczby zgłaszanych przypadków, podjęła działania zmierzające do zbadania zjawiska i w 2008 stwierdziła, że nie wiadomo jeszcze, czy jest to nowa jednostka chorobowa. Dopiero w styczniu 2012 opublikowano wyniki badań CDC, które wykazały, że w ciałach pacjentów brak jest obcych organizmów, a tajemnicze włókna pochodzą z ubrań; badacze nie wykryli żadnego czynnika związanego z kondycją pacjenta lub inwazją pasożytniczą wywołującego objawy syndromu, podobnie jak w przypadku halucynozy pasożytniczej.
Terminu "Morgellons disease" użył po raz pierwszy w 1674 angielski lekarz Sir Thomas Browne opisując podobne schorzenie.
W 2002 Mary Leitao z Pensylwanii użyła tej nazwy dla określenia dolegliwości, jakie spotkały jej dwuletniego syna."

Dowiedz się więcej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_Morgellon%C3%B3w
http://www.naturalnews.com/041655_chicken_mcnuggets_strange_fibers_microscope_images.html#ixzz2jyGWOl6o
http://naturalnewstracker.wordpress.com/2012/12/14/gmo-foods-and-fluoridated-water-all-for-the-mass-public-but-not-for-top-brass/
http://www.naturalnews.com/041882_zombie_attack_chicken_mcnuggets_caught_on_video.html # ixzz2jyBshm00
http://naturalnewstracker.wordpress.com/2012/12/14/gmo-foods-and-fluoridated-water-all-for-the-mass-public-but-not-for-top-brass/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoimi przemyśleniami, doświadczeniem albo pomysłami. Z pewnością zajrzę na Twój blog i uczynię z przyjemnością to samo.
Blog ma charakter informacyjny, nie zastępuje profesjonalnej porady lekarskiej.
Jeśli podoba Ci się wpis, proszę udostępnij znajomym - Dziękuję.